Новини

Підписатись на новини

Відкриття виставки дитячих робіт “Краса в простих речах”

12.02.2017р. в фортечній галереї “Бастіон” відбулося відкриття виставки дитячих робіт “Краса в простих речах”. Це була не просто виставка, а справжня краса, яка подається дитячим баченням у простих речах!

Виставка дитячих робіт студії “Крилаті мрії” – це початок творчих відкриттів дитячого мистецтва, адже кожна маленька робота намальована дитиною несе у собі теплоту, ніжність та щирі емоції.

Основа картини це дитячий погляд, тому, що кожен колір на творінні передає внутрішній стан дитини. На картинах вони, як ніхто, яскраво передають свої емоції, переживання, настрій та почуття. В них народжується свій власний стиль, своє бачення робіт. Жоден професійний художник не зможе повторити шедевр створений дитячими ручками, адже емоції, які передає картина властиві тільки дітям!

Учні студії працюють гуашевими фарбами. Цей матеріал дозволяє їм оволодіти технікою перекриття, дозволяє створити правильний підбір кольору, підібрати свій унікальний і неповторний мазок.

Дитині, яка прийшла на студію, ми вчимо допомагати, пояснювати і розуміти. – створювати і вдосконалювати свої шедеври з власним баченням. Погодьтеся, їхні роботи – це хоч і маленький, але вже витвір мистецтва. Давайте разом підтримувати дитячі задуми і показувати їм правильну дорогу у цей широкий і надзвичайно цікавий світ мистецтва.

Виставка присвячується батькам та учням студії!