Новини

Підписатись на новини
Безкоштовні вебінари з малювання

Безкоштовні онлайн вебінари на період карантину

Художня студія «Крилаті мрії» не дає сумувати на карантині. На початку карантину ми шукали спосіб, як продовжити навчальний процес малювання дистанційно, оскільки є ж багато людей які мріють малювати разом із нами, але немає можливості відвідувати заняття. Ми запустили онлайн вебінари по малюванню на нашій сторінці «Крилаті мрії» в Instagram.  Особливістю вебінарів стало те, що вони абсолютно безкоштовні для всіх бажаючих. Тож усі можуть підключатися до нашої онлайн трансляції і малювати разом із нами. Під час вебінарів стараємось малювати різними техніками і матеріалами, зокрема скетчинг, рисунок, малювання аквареллю та гуашевими фарбами. Для тих хто пропустив є можливість помалювати і після прямої трансляції, адже більшість записів ми викладаємо в YouTube на нашому каналі https://www.youtube.com/channel/UC70zWqhQ2OPL_LE1OWf75vA . Ви завжди можете надіслати нам свою роботу і ми з великим задоволенням підкажемо помилки та недоліки.

Коротко розказуємо про систему вебінарів від Крилатих мрій:

Прямі трансляції проходить два рази на тиждень (хоча можуть бути й зміни надалі) у вівторок о 17:00 год. та у суботу в 11:00 год. Перед тим у Facebook та Instagram ми викладаємо анонс та картинку, яку малюватимемо. Також в анонсі є вся інформація, що потрібно підготувати до онлайн заняття. Малюємо під час прямої трансляції, а вже запис на наступний день викладаємо в YouTube.
В основному онлайн уроки художньої студії «Крилаті мрії» присвячуються акварелі. Чому саме ця техніка? Акварель є досить складна у роботі і вимагає великого пояснення. Для дітей, загальне сприйняття її досить важке, а під час онлайн заняття ми пропонуємо покрокове деталізоване пояснення кожного нанесення мазка. Розказується який колір взяти, яку площину потрібно покрити, як утворити той чи інший відтінок. Навчаємо не боятися працювати із світлом, вчитись залишати його та працювати із відбиттям. Вчимо ділити об’єкт на світло, напівтінь, показувати падаючі тіні та рефлекси. Крім того, якщо учні не мають акварельних фарб, вони завжди можуть взяти звичайні фарби і практикуватись на них. По відгуках і зворотному зв’язку малювання аквареллю найбільш цікаве для бажаючих.

Ми провели вже багато вебінарів, до нас долучаються не тільки наші учні, а й нові діти та дорослі. Багато хто мріяв долучитися до малювання, а тут є така неповторна можливість творити.

Приєднуйтесь – адже це просто, весело і корисно. Більше деталей дивіться в інстаграмі на сторінці https://www.instagram.com/krylatimriyi/