Ліпка з глини

Кераміка – один із найдавніших видів мистецтва. І в художній студії «Крилаті мрії» є можливість доторкнутись до неї в сучасній інтерпретації. Спеціальний курс розроблений для того, щоб надати можливість дитині створити щось нове та унікальне, надихнути на самопізнання та поринути у фантастичний світ кераміки. В результаті всі учні ознайомляться з видами глини, способами вимішування, видами ліпки. Від заняття до заняття дитячі умілі ручки виготовлятимуть щоразу складніший елемент, який можна буле використати як декор або подарунок для близьких. І цей подарунок буде дійсно оригінальним, адже всі обожнюють створювати свій світ власними силами. Глиняні вироби – це ручна робота, яка досить високо цінується. По завершенні всього курсу кожен навчиться самостійно виготовляти власні вироби, втілюючи мрії в реальність.

Крім того, ліпка для дітей – це набагато більше ніж просто заняття! Це арт-терапія, де дитина вчиться розслаблятися та працювати в команді, проходить замкнутість та всілякі інші проблеми.

Усі необхідні матеріали та обладнання надає художня студія. Розроблений виріб автор забирає з собою. Під час цього курсу працюємо виключно з декількома видами глини.