Події

Дотик пензля
6 Apr Saturday
13 Apr Saturday
  • 15:00 - 16:00
  • провулок Фортечний, 1 (Фортечна галерея "Бастіон")

Виставка “Дотик пензля” наших менших вихованців

«Дотик пензля» – виставка робіт учнів художньої студії «Крилаті мрії», які розпочинають свій день з дотику пензля до листка паперу, створюючи свою неповторну композицію, продумуючи гармонійне поєднання відтінків та силуетів.
Поштовхом для створення даної виставки стали роботи наших учнів. Розпочинавши у вересні заняття тим же дотиком пензля, ми малювали прості речі, ознайомлювалися з особливостями фарб, методів, підходів, простих олівців. Проте, вже закінчуючи другий семестр нашого навчання, ми розуміємо як виросли. Діти стали самостійні та створюють картини вже зі своїм баченням. І ці маленькі шедеври вже хочеться показати людям, тим самим вказуючи, що завжди потрібно розвиватися і ні на мить не зупинятися на досягнутому.

Мета виставки показати батькам, знайомим та перехожим талант та думки дітей. Підказати всім батькам, щоб розвивали в дітях саме той талант, який вона любить і який приносить їй задоволення. Саме це говорять наші картини – дотик пензля залишається тим самим, але майстерність зростає з кожним днем.

Запрошуємо на відкриття виставки 06 квітня о 15:00.